Trumpeters.pl



Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
Prosze o pomoc w doborze odpowiedniego ustnika
xXPITBULLXx 
Bach Elite Trumpeter



Instrument/y: Bach Stradivarius New York; Bach TR 305 SBP
Ustnik/i: Gold Vincent Bach CORP 2 1/2C MT VERNON' NY

Pomógł: 18 razy
Wiek: 15
Posty: 433
Skąd: woj.Lubelskie/UKF
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Pon 30 Sie, 2010 11:37   

actrumpeter napisał/a:
Tak, tak, oczywiście... Niech gra sobie wygodnie, a dźwięk ma jak by grał ze skarpetą w trąbce... Poza tym kto powiedział, że granie na większym ustniku jest nie wygodne?! Skoro sami piszecie, że początkującemu to bez różnicy to dlaczego ma wybierać ustnik, na którym nie zbuduje brzmienia...??? Chłopaki trochę myślenia... błagam.
Popieram w tej kwestii to co napisał Bielecki Michal - większy ustnik, większa powierzchnia drgania ust, łatwiejszy przepust powietrza, lepszy dźwięk itp.


Tak ale miałem na myśli to żeby mu było wygodniej w sensie tym że będzie grał na ładnym dźwięku

[ Dodano: 2010-08-30, 12:43 ]
filipmazur1995, Podsumowując graj na tym co masz i naucz się na nim normalnie nie ma sensu teraz zmieniać ustnika przystosuj się do ćwiczeń ,grania i lekkiego wysiłku na drodze wyrabiania techniki..Ustnik możesz potem sobie zmienić jak zajdzie potrzeba albo pograsz te dobre pare lat i przyzwyczaisz się ni bd musiał kupować nowego...O tej sprawie można coś powiedzieć dopiero jak będziesz umiał postawić właściwy dźwięk i grać za jakiś rok zależy od rozwoju gry możesz spokojnie zmienić.Na razie pozostań przy ćwiczeniach , długich dźwiękach i wyrabiania odpowiedniego tonu i zadęcia . Po tym możemy spokojnie dobrać ustnik odpowiedni do twoich ust i wygody.
_________________

Zwycięzca konkursu Mottywator

Link do nut na chomikuj: http://chomikuj.pl/Pitbull33310/Nuty
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: