Tak jak kolega wyzej napisał. A trąbke bardziej znanej i cenionej firmy zawsze łatwiej odsprzedać, gdyby nie trafił w gusta.
http://tablica.pl/oferta/...owa-IDkBIH.html tutaj tez w podobnej cenie ciekawa propozycja
Instrument/y: Yamaha YTR 2320S
Ustnik/i: GEWA CUP 3C
Pomógł: 1 raz Wiek: 14 Posty: 19 Skąd: Nisko
Wysłany: Pon 06 Lut, 2012 18:52 Eastman
Witam. W sumie Yamahy nowej nie polecam, albowiem są one produkowane w Chinach. Polecam Ci zwrócić uwagę na Schagerle-modele z serii Academica lub niemiecką firmę K&H. Wprawdzie wymaga to od Ciebie dołożenia kilkuset złotych, ale uwierz mi, naprawdę warto ! Pozdrawiam i miłego grania
_________________ Nigdy nie mów, że grasz na trąbce. Ty uczysz się grać na trąbce.
Tak jak kolega wyzej napisał. A trąbke bardziej znanej i cenionej firmy zawsze łatwiej odsprzedać, gdyby nie trafił w gusta.
http://tablica.pl/oferta/...owa-IDkBIH.html tutaj tez w podobnej cenie ciekawa propozycja
Stomvi
Ta trąbeczka jest całkiem w porządku i jak dla niego na razie by wystarczyła.
A i jeszcze jedno..
Podobają mi się te spuszczacze wody
Dlaczego wśród tak ogromnego wyboru instrumentów porządnych firm ludzie zwracają uwagę na substytuty ?
Dokładając parę złotych kupi się już nowe instrumenty markowe, o których napisano wyżej lub świetne używane. Już tyle było napisane o chińskich trąbkach i ciągle temat powraca - zupełnie tego nie rozumiem.
kakaboom, te spuszczacze wody nazywają się fachowo - klapy wodne Amado. Posiadają je np. takie firmy jak: Getzen, Stomvi, K&H, Kanstul.
_________________ "...Walki nie toczy się z instrumentem. Walkę toczy się z samym sobą..." (Vincent Cichowicz)
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Nie możesz ściągać załączników na tym forum