Keyboard

Film, internet, sport, polityka i wszelkie inne sprawy...
gryzek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 174
Rejestracja: 21 paź 2007, 09:48
Instrument/y: Getzen 300series
Ustnik/i: Bach 7C,3C, Kelly 3C
Lokalizacja: Krobia

Post autor: gryzek » 17 gru 2008, 14:52

Keyboard najgorszy nie jest, sprzęcior dobry. Ale raczej bardziej dla tych co maja jakis zespol, albo co chca jakby se pograc rozrywkowo, a może kusi cie bardziej pianino?

Awatar użytkownika
damalu
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 667
Rejestracja: 19 wrz 2006, 21:04
Instrument/y: YTR 4335 GS
Ustnik/i: Vincent Bach 1 1/4 C
Lokalizacja: W-wa / Krk
Kontakt:

Post autor: damalu » 19 gru 2008, 20:21

Ja mam keyboard Rolanda. Sprzęcik ma dużo przydatnych funkcji . Jedyną wadą są głośniki, które niestety po dwóch latach musiałam naprawiać.
Miałam okazję grać na kilku Yamahach i Casio. Brzmieniowo wygrywa Roland. Pod względem prostoty użytkowania i wyglądu zdecydowanie przoduje Yamaha. Instrument Casio wypadł w mojej ocenie najsłabiej- mnóstwo "bajerów" , w sam raz dla dzieci rozpoczynających przygodę z muzyką, a nie dla starszego pianisty, zainteresowanego wykonywaniem klasyki.
"Muzyka jest twoim doświadczeniem,myślami i mądrością. Bez nich nie zagrasz dobrze." - Ch.Parker

Awatar użytkownika
waglik
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 375
Rejestracja: 10 lis 2007, 20:54
Instrument/y: CONN 20B U.S.A.
Ustnik/i: 5C
Lokalizacja: Tarnów, Dabrowa Tarn

Post autor: waglik » 20 gru 2008, 17:50

Ja grałem i nadal pogrywam na keyboardzie i akordeonie bo podobna technika gry a lubie to ale nie bardziej od trąbki ;) keyboard mam firmy Sheron i jak na moje zdolności wystarcza mi bo ma funkcje zmiany tonacji ;) a na akordeonie no niestety od czasu do czasu jak ktoś mi da ;)
1% talentu 9% szczęścia 90% pracy- przepis na dobrego muzyka.
--->oto ja http://www.youtube.com/watch?v=byNY7jQdFhI

Awatar użytkownika
Miles_Fan
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1292
Rejestracja: 18 sie 2007, 20:18
Instrument/y: Selmer Concept TT, stary Polmuz :)
Ustnik/i: Vincent Bach Corp. 1 1/4 C
Lokalizacja: spod stolycy
Kontakt:

Post autor: Miles_Fan » 21 gru 2008, 03:05

jak zmiany tonacji? transpozycję?

nie słyszałem o tej firmie, możesz coś więcej? może nowy gracz na rynku klawiatur :)

na keyboardzie gra się łatwiej, nawet niż na pianie, bo można skorzystać z akompaniamentów i zmiany barw. a trąbka... wiadomo. ale ciekawsza :)
"Lubię czysty, nienacechowany dźwięk, jak czysty dźwięk bez nadmiaru tremolo i nie nazbyt dużo basu. Tylko dokładnie pośrodku. Gdy nie mogę uzyskać tego dźwięku, nie mogę w ogóle grać."

Miles Davis

[Nauczyciel jest dla ucznie, nie odwrotnie!]

ODPOWIEDZ